1 Aylık Game+ Deneyimi

Nedir Bu GAME+

Game+ bilgisayarınızın kaldırmadığı oyunları stream ederek oynayabilmenize yarayan bir çeşit Cloud-gaming platformu.Böylelikle gerçek zamanlı oyun keyfi sunuyor Game+ Oyunları keyifle oynayabilmeniz için sadece güzel stabil bir internet bağlantısına ihtiyacınız var o kadar. Telefondan,tabletten her türlü cihazdan oyun keyfine ulaşabiliyorsunuz ve tabii ki kimin hoşuna gitti bu olay benim. Sizinle deneyimlerimi paylaşacağım.

Game+ Hız Testimgame+ hız testi

Öncelikle Game+ ile stabil bir şekilde oyun oynamak istiyor iseniz 720p 60 Kare için 15 mpbs bir internet hızına sahip olmanız şart.Optimum performans için yani 1080p 60 Kare için 25 mbps internete ihtiyacınız olacak. Sizde isterseniz Geforce Now uygulamasını buraya tıklayarak indirdikten sonra Game+ aracılığıyla giriş yapıp kendi hız testinizi yapabilirsiniz eğer 50 üstü alırsanız mükemmel büyük ihtimal ile hiç bir sıkıntı yaşamayacaksınız tabii eğer stabil bir internetiniz var ise. Şimdi gelelim benim nasıl bir hizmet aldığıma memnun muyum? değil miyim? onu öğreneceksiniz.

Game+ İle Cyberpunk 2077 Deneyimi

Gel gelelim benim Game+ almama vesile olan oyun Cyberpunk 2077. Kendi bilgisayarım için ekran kartı alacaktım 3000 TL’ye yakın bir para biriktirdim ekran kartını alıp Cyberpunk 2077 oynamak için can atıyordum tabi ben tam alıcak iken stok sıkıntısı, dolar kuru, mining her şey coştu alamadım öyle kaldım sonra Game+ yardımıma koştu. İlk olarak bedava aboneliği denedim rtx özelliklerinden faydalanamadığınız ve sınırlı süre (1 saat) boyunca bölünmeden oynayabildiğiniz abonelik. Her şey güzeldi biraz pixelleşme olsa da oynanmayacak türden değildi sonrasında ise Paralı olan aboneliğe geçtim (PREMIUM) paket aylık 75 TL olarak ücretlendirildiğiniz bu pakette ise daha fazla oyun süresi ve rtx özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz.Her neyse garip bir şekilde Chrome tarayıcı kullanarak oynadığım zaman oyunda herhangi bir pixelleşme olmadı kalite düşmedi 1080p de cayır cayır oynadım fakat bi sorun vardı Geforce Now uygulaması üzerinden oyuna giriş yaptığımda ise Tarayıcıdaki kadar kaliteli bir deneyim alamadım.Pixelleşme bolca oldu ne yalan söyleyeyim ne kadar bu sorun hakkında araştırma yapıp bir kaç forum sayfası gezsemde bir çözüm bulamadım eğer siz biliyor iseniz yorumlara lütfen yazın.

Game+ Oyun Deneyimi

Sadece Cyberpunk 2077 oynamadım tabii ki bu süre boyunca Rocket League olsun çeşit çeşit oyun oynadım bazı oyunlarda pixelleşmenin alasını yaşarken bazılarında ise kendi bilgisayarımda oynar gibi rahattım sanırım sistem daha çok haraketli oyunlar için tam optimize değil emin değilim fakat biraz daha beklemekte fayda var gibi gözüküyor.

Ufak Bir Oynanış Videosu

Sizler için bu süre içerisinde oyun oynarken kısa bir bölümü kayıt altına aldım böylelikle takılmaları görebilir ona göre alıp almamakta karar verebilirsiniz. Seçim sizin

Steam Haber
Steam Haber
Steam Haber

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dostum yaa hadi yapma sitemizi beyaz-listeye ekle ya da adblock eklentisini kapa 🙂 böylelikle bize destek olmuş olursun sonuçta reklamlarla geçiniyoruz.