Dungeons 3 Ücretsiz Oldu!

Dungeons 3, Realmforge Studios tarafından yapılan ve Kalypso Media tarafından yayınlanan bir oyunudur. 13 Ekim 2017’de çıkan strateji ve simülasyon oyunu Microsoft Windows, macOS, Linux, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için mevcuttur. bunun yanında single-player ve multi-player seçenekleri de var 2015’te çıkan video oyununun Dungeons 2’nin devamı ve Dungeons serisinin üçüncüsüdür.Bu güzel oyunu Epic Games bir sürpriz yaparaktan 109,00 TL olan oyunu bedava yaptı.Oyun Steam Mağazasında 109,00 TL Fiyatından listelenmekte.Teşekkürler Epic Games. İndirim 12.11.2020 saat 19:00’da bitiyor bitmeden önce Epic Games Kütüphanenize eklemeyi unutmayın.Peki bilgisayarınız bu oyunu kaldırır mı?, nasıl indirebilirim? diye soruyorsanız gelin şöyle bir göz atalım.

Dungeons 3 Gameplay Traileri

Dungeons 3 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Quad Core 2.8 GHz (i7 900 series) ya da 3.5 GHz AMD (FX 6000 series)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 1024MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.0 support (AMD Radeon HD 7000 series and NVIDIA GeForce GTX 600 series)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Quad core 3.5 GHz ya da (Intel i5 4000 Series / AMD Ryzen 3 Series)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 3072MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.0 support (AMD R9 300 Series and NVIDIA GeForce GTX 900 Series or better)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Oyunda Türkçe Dil desteği yok maalesef fakat internette aratarak Türkçe yamalarını bulabilirsiniz.

Dungeons 3 Hakkında

Zindan Lordu, kara elf rahibesi Thalya’nın aklını yeryüzünün sevimli kıskacından çelip onu baş yardımcısı olmaya ikna ederek fetih seferberliğini yer altındaki ininden yönetmenin bir yolunu buldu. Ön cephede Thalya ve onun arkasında kötülüğün birleşmiş güçlerinin desteği ile oyuncular, yeryüzünün iyiliksever canlılarını kesin olarak alt etmek için var olan tüm numaraları kullanmak zorunda kalacaklar!
Odalar, tuzaklar ve yapılarla birlikte eşsiz bir yer altı zindanı oluşturarak karanlık yönünü serbest bırak. Orclar, succubuslar, zombiler ve daha birçok alçak yaratık arasından seçim yaparak dünyanın gördüğü en korkunç orduyu ayağa kaldır. Birliklerini kurduktan sonra karanlıklardan çık ve biraz olsun kahramanca, sevimli veya tek boynuzlu olan her şeyi ortadan kaldırdığın yeryüzünün aydınlığında orduna rehberlik ederek toprakları yozlaştır.
Dungeons serisinde ilk kez, rastgele oluşturulan seviyeleri deneyimle. Her oyun oturumu birbirinden farklı olacak ve kötülükle fetheden herkese sonsuz bir eğlence sunacak!
(Kaynak Epic Games)

Oyunu Nasıl Alırım

Dungeons 3 Epic Games sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.Gittikten sonra ise Epic Games hesabınızla veyahut yeni bir hesap açtıktan sonra “Yükle” butonuna bastıktan sonra “sipariş ver” butonuna basmanız yeterli olacaktır.Oyun kütüphanenize eklenecektir istediğiniz zaman indirebilirsiniz.sonsuza kadar sizinle

Steam Haber
Steam Haber
Steam Haber

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dostum yaa hadi yapma sitemizi beyaz-listeye ekle ya da adblock eklentisini kapa 🙂 böylelikle bize destek olmuş olursun sonuçta reklamlarla geçiniyoruz.