Spider-Man: Remastered Yükseltmesi PS4 Sahipleri İçin Ücretsiz Olmayacak

Sony daha önceki zamanlarda Spider-Man: Miles Morales’e yeni bir bakış sunan başka bir büyük PlayStation 5 etkinliği düzenlediEtkinlikten sonra Sony, PS4 ve PS5’e gelen macera oyunları yanı sıra, orijinal Spider-Man’in yeni grafik özellikli bir PS5 remaster’ı alacağını duyurdu. Kötü haber ne biliyor musunuz? Oyunu tekrar satın almanız gerekecek.

Control ve yeni nesil Ultimate sürümüne aynı durumda Sony, PS4’teki mevcut Spider-Man sahiplerine, oyunu tekrar satın almak dışında sürümlerini yeni PS5 remaster’a yükseltmeleri için bir yol sunmuyor. Sony’den yapılan açıklamada şirket, remaster’ın bağımsız olarak satılmayacağını, başka bir deyişle PS5’teki remaster’a erişmek için 70$ Miles Morales Ultimate Edition satın almanız gerektiğini açıklıyor.

Özetle:

  • Spider-Man: PS4’teki Miles Morales, PS5’te Miles Morales’e ücretsiz yükseltme sağlar (fizikselden dijitale yükseltme yok).
  • Spider-Man: Miles Morales’in standart versiyonu PS5’e Spider-Man: Remastered’ı içerecek şekilde 20 dolara yükseltilebilir.
  • Spider-Man’in Ultimate sürümü: Miles Morales, Spider-Man: Remastered’ı içeriyor, 70 dolara satılıyor
  • PS4’teki Spider-Man, görsel geliştirme olmadan geriye dönük uyumluluk aracılığıyla PS5’te oynanabilir. Bu sürümü remaster’a yükseltmenin yolu yok.
Steam Haber
Steam Haber
Steam Haber

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dostum yaa hadi yapma sitemizi beyaz-listeye ekle ya da adblock eklentisini kapa 🙂 böylelikle bize destek olmuş olursun sonuçta reklamlarla geçiniyoruz.